But nigdy nie kłamie.

But mówi skąd przychodzisz, dokąd zmierzasz. But mówi światu kim jesteś i określa sposób w jaki się prezentujesz.

Ktoś dobrze ubrany w brzydkich butach jest po prostu człowiekiem w brzydkich butach.

Ktoś stylowy nie musi być modny czy podążać za sezonowymi trendami, powinien być raczej świadomym własnej wyjątkowości i pielęgnować swoją osobistą elegancję.

Główną ideą Birbante Rocca jest dostarczanie ludziom wysokiej jakości obuwia, które wysyła w świat wyraźny sygnał: Here i am, take it or leave it!

Dzięki starannie wyselekcjonowanym producentom łączącym tradycyjne rzemiosło, klasyczne wzornictwo i nowoczesne technologie udaje nam się co sezon stworzyć harmonijną i wysmakowaną kolekcję. Jesteśmy trochę dandy, trochę rock’n’rollowi, trochę klasyczni…

Stawiamy przy tym przede wszystkim na wysoką jakość, szlachetną roślinnie garbowaną skórę, ręczną robotę, prawdziwe obuwnicze rzemiosło. Wszystko to sprawia, że nasze buty dopiero z czasem dojrzewają na osobie, która je nosi, nabierają swojego wyjątkowego charakteru i szlachetności, a to jest to co w butach cenimy najbardziej.

Ktoś powiedział nam kiedyś, że wraca do nas co sezon bo mamy takie buty do życia. Jako dostawca butów nie wyobrażam sobie lepszego komplementu.

Bartek Klimas

  • Nie posiadasz produktów w koszyku.