But nigdy nie kłamie.

But mówi skąd przychodzisz i dokąd zmierzasz. But mówi światu kim jesteś i określa sposób w jaki się prezentujesz.

Ktoś dobrze ubrany w brzydkich butach jest po prostu człowiekiem w brzydkich butach.

Ktoś stylowy nie koniecznie musi być modny czy podążać za sezonowymi trendami, ważniejsze jest to by cieszył się swoją wyjątkowością i pielęgnował osobistą elegancję, cokolwiek ona dla niego znaczy.

Główną ideą Birbante Rocca jest dostarczanie ludziom wysokiej jakości obuwia, które wysyła w świat wyraźny przekaz: Oto ja, lubię siebie, lubię świat i dobrze mi z tym!

Dzięki starannie wyselekcjonowanym producentom łączącym tradycyjne rzemiosło, klasyczne wzornictwo i nowoczesne technologie udaje nam się co sezon stworzyć harmonijną i wysmakowaną kolekcję. Jesteśmy trochę dandy, trochę rock’n’rollowi, trochę klasyczni…

Stawiamy przy tym przede wszystkim na wysoką jakość, szlachetną roślinnie garbowaną skórę, ręczną robotę, prawdziwe obuwnicze rzemiosło. Wszystko to sprawia, że nasze buty dopiero z czasem dojrzewają na osobie, która je nosi, nabierają swojego wyjątkowego charakteru i szlachetności, a to jest to co w butach cenimy najbardziej.

Ktoś powiedział nam kiedyś, że wraca do nas co sezon bo mamy takie buty do życia. Jako dostawca butów nie wyobrażam sobie lepszego komplementu.

Pozdrawiam ciepło,

Bartek Klimas

  • Nie posiadasz produktów w koszyku.