Jeśli otrzymany produkt, nie spełnia Twoich oczekiwań lub jest w niewłaściwym rozmiarze masz prawo do zwrotu do 14 dni od daty dostarczenia tego produktu pod adres wskazany w zamówieniu.

W przesyłce, którą otrzymasz oprócz pudełka z produktem, znajduje się paragon oraz formularz zwrotu, który jest również dostępny poprzez link w dolnej części tej strony.

Chcielibyśmy zwrócić Ci szczególną uwagę na proces przymierzania obuwia. Bardzo prosimy o robienie tego w sposób, który nie pozostawi śladów na obuwiu, najlepiej na miękkim podłożu np. na dywanie.

Jeśli zdecydujesz się na zwrot produktu prosimy o wypełnienie formularza zwrotu wypełniając wszystkie niezbędne pola. Zwróć proszę szczególną uwagę na dane osobowe, adres oraz numer zamówienia. Nie masz obowiązku podawać nam powodów swojej decyzji, jednak krótka informacja o przyczynie zwrotu pozwoli nam zrozumieć Twoje potrzeby i poprawić komfort zakupów w naszym sklepie.

Zeskanuj lub sfotografuj formularz zwrotu i wyślij drogą elektroniczną na nasz adres e-mail: sklep@birbanterocca.com. W tytule wiadomości podaj numer zamówienia. W najszybszym możliwym czasie ( do 24 godzin ) otrzymasz maila, w którym poprosimy Cię o wyznaczenie terminu odbioru przesyłki zwrotnej przez jedną z firm kurierskich ( DHL, FedEx, DPD ). Określ dogodny dla Ciebie termin oraz miejsce odbioru a my zamówimy kuriera, który odbierze przesyłkę z miejsca oraz w ramach czasowych, które nam wskazałeś.

W kolejnym mailu otrzymasz od nas dokumenty przewozowe, które prosimy wydrukować i wręczyć kurierowi.

Prosimy pamietać o tym, żeby produkt wraz z pudełkiem bezpiecznie do nas dotarł. Najlepiej gdy do zwrotu użyjesz tego samego kartonu wysyłkowego, w którym otrzymałeś produkt.

!!! Pamiętaj by załączyć do przesyłki formularz zwrotu oraz paragon fiskalny na produkt, który nabyłeś !!!

Na tę chwile nie przewidujemy wymiany towaru.

Jeśli chcesz się zapoznać bliżej z prawami konsumenta obowiązującymi w sklepie Birbante Rocca, możesz to zrobić w Regulaminie Sklepu Birbante Rocca.

Formularz zwrotu

  • Nie posiadasz produktów w koszyku.